Tuesday, 6 December 2022
← Go to the news

YeKL. «Vest Hem», «Vilyarreal» va yana ikki jamoa pley-offga yo‘llanma oldi Konferensiyalar Ligasida 4-tur o‘yinlari bo‘lib o‘tdi.

«Vest Hem» (12) va «Vilyarreal» (12) qatorasiga 4-g‘alaba orqali pley-offga yo‘llanma oldi. Shuningdek, «Istanbul» (10) va «Yurgorden» (10) ham muddatidan avval keyingi bosqich masalasini hal qildi.

YeKL. 4-tur. 13 oktyabr

A guruhi
Fiorentina — Harts 5:1
Gollar: Yovich (6), Biragi (22), Gonsales (32, 79 penalti), Barak (38) — Hamyaris (47).
Fiorentina – Gollini, Terzich, Igor Julio, Milenkovich, Biragi (Venuti, 80), Barak (Byanko, 80), Amrabat, Mandragora (Dankan, 46), Yovich (Saponara, 46), Kuame (Artur, 87), Gonsales.
Harts – Gordon, Atkinson (Sibbik, 16), Kingsli, Kokreyn, Hollidey, Haring, Grant (Smit, 46), Devlin, Makkey (Henderson, 75), Forrest (Kiomursoglu, 46), Hamfris (Shenklend, 74).

Istanbul — RFSH 3:0
Gollar: Tyuryuch (11), Okaka (45, 72).
Istanbul – Babajan, Kaysara, Tekdemir, Tuba, Kaldirim, Bigliya (Ndayshime, 72), Aleksich, O‘zjan (Shahiner, 72), Gyurler (Traore, 62), Tyuryuch (Shuyar, 62), Okaka Chuka (Shish, 82).
RFSH – Shteynbor, Vlalukin, Yagodinskiy, Lipushchek, Jatta (Stuglis, 81), Maresh, Sharich, Panich (Varslavans, 81), Frizenbixler (Zyuzin, 65), Ilich, Bill (Rakel, 32).

V guruhi
Vest Hem — Anderlext 2:1
Gollar: Binrahma (14), Bouen (30) — Espozito (88, penalti).
Vest Hem – Areolya, Soufal, Ogbonna (Douson, 22; Souchek, 75), Kressuell (Rays, 63), Jonson, Emerson, Lansini, Dauns, Lukas Paketa (Fornals, 46), Binrahma, Bouen (Skamakka, 64).
Anderlext – van Krombryugge, Murilo, Delkrua (Hudt, 79), Ndiay, Debast, Amuzu (Struykens, 66), Diavara (Sadiki, 59), Versharen (Vertongen, 67), Arnstad, Fabiu Silva (Stassen, 79), Espozito.

Styaua — Silkeborg 0:5
Gollar: Kusk (12), Klinge (16), Tengstedt (63), Yorgensen (68, 70).

S guruhi
Austriya — Vilyarreal 0:1
Gol: Jekson (87).
Austriya – Fryuhtl, Taygl (Tabakovich, 90), Galvao, Ranftl, Maysl, Fisher, Brauneder, Yukich (Holland, 65), Polster, Gruber (Kelesh, 65), Fits (Drame, 82).
Vilyarreal – Reyna, Mandi, Albiol (Pau Torres, 46), Kuenka, Moxika, Aleks Baena, Chukvueze (Pino, 68), Koklen (Morales, 56), Morlanes, Lo Chelso (Kapu, 79), Danjuma (Jekson, 56).

Xapoel Beyer-Sheva — Lex 1:1
Gollar: Hemed (9, penalti) — Shimchak (44).

D guruhi
Partizan — Kyoln 2:0
Gollar: Diabate (15), Gomesh (52).

Nitssa — Slovatsko 1:2
Gollar: Diop (14) — Tomich (75), Raynberk (87).

Ye guruhi
Apollon — AZ 1:0
Gol: Roberj (32).

Vaduts — Dnepr-1 1:2
Gollar: Rastoder (30) — Xamash (25), Dovbik (90+1).

F guruhi
Yurgorden — Gent 4:2
Gollar: Holmberg (21), Vikheym (42, 46), Banda (45+4) — Depuatr (61), Kyoypers (73).

Shemrok Rovers — Molde 0:2
Gollar: Fofana (33), Eriksen (69).

G guruhi
CHFR — Slaviya 2:0
Gollar: Dyak (11, penalti), Matias (84).

Balkani — Sivasspor 1:2
Gollar: Taqi (36) — Arslan (72), Angiyelski (81).

N guruhi
Slovan — Bazel 3:3
Gollar: Vayss (45+2, penalti), Kutska (49), Chavrich (53) — Males (29, penalti), Diuf (65), Zakiri (72).

Jalgiris — Pyunik 2:1
Gollar: Ourega (23), Oliveyra (42) — Ozbiliz (78, penalti).